Grafion Reklamy

Odzież reklamowa

Doskonały sposób na tanią i skuteczną reklamę.

Szeroki wybór odzieży reklamowej

Od lat nadruki na koszulkach, bluzach i innych częściach odzieży cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto ten fakt wykorzystać w promocji swojego przedsiębiorstwa, gdyż jest to tani sposób na znaczne zwiększenie popularności firmy.

jhk_300x300px
promostar_300x300px
sols_300x300px
fruit_300x300px


Odzież reklamowa zbuduje pozytywny wizerunek w oczach obecnych, ale i przyszłych klientów

Najlepsza metoda nadruku

Istnieją różne techniki nadruku na odzieży. W celu podjęcia decyzji, którą metodę nadruku na odzieży wybrać, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która rzetelnie doradzi, a także wykona nadruk posługując się przy tym nowoczesnym sprzętem tak, aby efekt finalny był jak najbardziej zbliżony do zamierzonego. Dokonując wyboru należy wziąć pod uwagę, jakim materiałem się dysponuje oraz jaki jest oczekiwany efekt – czy wzór ma być wyraźny czy może celowo rozmazany, w stylu vintage.

prasa 1 300x300px

Termotransfer

druk 300x300px

Druk cyfrowy

haft 2 300x300px

Haft komputerowy

sublim 300x300px

Sublimacja

Folia flex

Folia flex lateksowa

Odzież robocza

Jednakowa odzież robocza z logo firmy niesie dużo korzyści dla pracowników i zarazem całego przedsiębiorstwa. Ujednolicenie strojów potrafi wpływać na mentalność zatrudnionych osób. Sprzyja budowaniu więzi pracowników, którzy zyskują większe poczucie przynależności do zespołu, jak i całej firmy. Dzięki temu rośnie wspólne poczucie odpowiedzialności podczas wykonywania obowiązków. 

Profesjonalna odzież robocza to nasza specjalność, dlatego zapoznaj się z ofertą odzieży i wybierz coś dla siebie!

Trwałość nadruku na odzież

Trwałość nadruków uzależniona jest od metody znakowania oraz od odpowiedniej pielęgnacji odzieży. Jeżeli będziemy stosować odpowiednie zasady prania odzieży z nadrukiem, nasza odzież posłuży nam na długo.