Grafion Reklamy

Reklamy świetlne

Jesteśmy bezpośrednim producentem reklam. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że warto.

Kasetony reklamowe, Szyldy

Kasetony reklamowe są projektowane i produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich kształt oraz wymiar zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Do wyprodukowania powierzchni reklamowej używamy różnych materiałów – najczęściej płyt kompozytowych typu dibond (alubond, alucobond itp.), poliwęglanu litego, czy plexiglasu.

Wykonujemy kasetony: z dibontu, wielkogabarytowe, slim + echo, dwustronne, pylony stojace, z licem tekstylnym, z elastycznym licem, O.W.Z.

Litery, Loga 3D

Podświetlane litery 3D mogą zastąpić kasetony. Do ich rozświetlenia może służyć dowolnie wybrane przez Ciebie źródło światła LED. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy też, jaka jego barwa najlepiej nadaje się do promowania marki. Tworzone przez nas litery 3D są wykonywane na bazie aluminiowych taśm alurapid. W tym rodzaju liter jedynym elementem podświetlonym jest lico. Boki zrobione z taśmy pozostają niepodświetlone. Litery 3D znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz, gdzie mogą zostać zamontowane do elewacji budynków lub na dachu.

neon-300x300px

Neony reklamowe

litery 3D 300x300px

Litery przestrzenne 3D

kasetony 2 300x300px

Kasetony

pylon 2 300x300px (2)

Pylony

pylon 1 300x300px

Totemy

tablica1 300x300px

Tablice Led

pylon 2 300x300px

Light Boxy

ramki 1 led 300x300px

Ramki Led.

węże 3 300x300px

Węże świetlne

ekrany led 300x300px

Telebimy

kolumny 300x300px

Kolumny podświetlane

led panel 300x300px

Tablice diodowe

Totemy, Pylony, Witacze.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pylony, totemy i witacze z wysokiej jakości materiałów takich jak: aluminium, dibond czy plexa. Nie ograniczamy się jedynie do prostych, prostokątnych brył. Na życzenie Klienta wykonujemy pylony w dowolnym kształcie i rozmiarze, z podświetleniem lub bez.
Montaż reklamy również nie stanowi dla nas problemu, przygotujemy podłoże pod pylon, witacz czy totem.

Wśród najczęściej wykonywanych pylonów reklamowych możemy wymienić: pylony klasyczne, kasetonowe, podświetlane, dwustronne.

Wyświetlacze Led

Wszystkie nasze produktów zapewniają dużą czytelność tekstów i grafik oraz są bardzo wytrzymałe. W asortymencie posiadamy również solidnie wykonane stelaże na ekrany diodowe o różnego rozmiarach, dzięki którym w łatwy sposób zawiesicie swoją tablicę świetlną w dowolnie wybranym miejscu. Jeżeli nie jesteś pewien jaki ekran powinieneś wybrać, zwróć się do nas, a my pomożemy Ci w indywidualnym doborze parametrów i wielkości ekranu, a także zoptymalizujemy koszty inwestycji.

Neony

Neony to obecnie nie tylko chętnie wybierana forma oznakowania firmy, ale również sposób na aranżację wnętrza. Wykorzystują to przede wszystkim punkty gastronomiczne, które oprócz neonu na zewnątrz, zamawiają go do środka – dobrze prezentuje się m.in. na ścianie za barem.
Neony to sposób na oświetlenie Twojej siedziby nocą, o czym powinni pomyśleć w szczególności właściciele całodobowych firm (sklepów, stacji benzynowych itp.). 

Wykonamy neon na ścianę, neon do pokoju, napis LED, a także neon na zamówienie w formie logo do Twojej firmy, restauracji czy lokalu.