Grafion Reklamy

Reklama na samochodach

Zaufało nam już wiele firm i mamy nadzieję, że również Państwo podejmą z nami współpracę.

Mobilna reklama

Mobilne reklamy na auto to skuteczna promocja każdego biznesu. Ogromna ilość potencjalnych odbiorców pozwala budować rozpoznawalność firmy. Wykonujemy okleiny reklamowe w dowolnych rozmiarach, kolorach i kształtach na samochody osobowe każdego typu oraz pojazdy dostawcze.

wielko

Folie monomeryczne

szkło folia

Folie polimerowe

ploterowa2

Folie wylewane

owv

Folie One Way Vision

Reklama mobilna – przekaz który dotrze wszędzie. Reklamy mobilne pozwalają na dotarcie do klientów bez względu na to gdzie się znajdują.

Wykonamy projekt

Chcesz okleić swój samochód, ale nie masz projektu? Nasze studio graficzne oferuje szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku to klucz do sukcesu Państwa reklamy na samochodzie. Przygotowujemy projekty graficzne wszelkiego rodzaju, od prostych napisów na samochodzie po skomplikowane grafiki na całym aucie.

Zalety posiadania reklamy na samochodzie:

  • bardzo duży zasięg oddziaływania – reklama mobilna Twojej firmy podróżuje wraz z Tobą
  • różni odbiorcy – dotrzesz z przekazem szybko do dużej liczby odbiorców, którzy mogą zmienić się w twoich klientów
  • nieunikniony kontakt z reklamą – potencjalni klienci nieustannie mają ją w polu widzenia, nie da się jej uniknąć
  • duża częstotliwość kontaktu – oklejone pojazdy są wielokrotnie mijane przez te same osoby, co utrwala przekazy reklamowe

Oklejanie całościowe, zmiana koloru

Nie musisz decydować się na malowanie auta, żeby zmienić jego kolor! Zdecyduj się na oklejanie całościowe: możesz w ten sposób całkowicie odmienić wygląd swojego pojazdu. Proponujemy także nakładanie grafik reklamowych na samochody.

Najatrakcyjniejszą opcją oklejenia reklamowego jest wyklejenie całego samochodu folią zadrukowaną.

Oklejanie częściowe

Chcesz, by auto było bardziej charakterystyczne, a może zamierzasz nadać wspólny element wszystkim pojazdom z całej floty? W takim razie zdecyduj się na częściowe oklejanie samochodu – na przykład reklamową grafiką albo logo firmy.